Live

ZU IS YOU

Adi Mihăilă a dat 1300 de euro la concursul „Ascult Radio ZU”

Adi Mihăilă a dat 1300 de euro la concursul „Ascult Radio ZU”

Altfel sună „E vineeeeeri!”, atunci când dai banii ăia grei!


Adi Mihăilă-The Hitman a dat 1300 de euro la concursul Ascult Radio ZU. Câștigătoarea, Ana din Sibiu, s-a înscris ieri în concurs, iar azi a primit vestea cea mare.

Se pare că 1300 de euro a devenit semnătura lui Adi Mihăilă. Anul trecut, în noiembrie, Adi Mihăilă a dat aceeași sumă.

Tu ce ai face cu cei 1300 de euro?

Concursul continuă! Până pe 28 noiembrie, dacă îți sună telefonul, răspunde-le tuturor cu „ASCULT RADIO ZU”! Când asta e tot ce trebuie să faci ca să câștigi sute de euro, de ce să riști? Este suficientă o singură înscriere pentru toată perioada de concurs. Mai multe detalii găsești AICI.

Pe bune, ţi-a plăcut sau nu?
Pentru a personaliza și îmbunătăți experiența dumneavoastră pe site-ul nostru, GRUPUL MEDIA CAMINA (G.M.C) utilizează fișiere de tip cookie. Prin continuarea navigării pe site sau prin apăsarea butonului “Am înțeles”, sunteți de acord cu stocarea cookie-urilor primare și terțe. Mai multe informații găsiți în secțiunea Politica de Confidentialitate