Literele „D”, „N” și „A” sunt probabil cele mai populare în ultimele două săptămâni la știri, în ziare și pe net. Atât de populare sunt încât merită o poezie doar a lor. O poezie atât de epică precum „Miorița”. Ei bine, direct de la Morning ZU vine pentru tine „Miorița DNA”. În rolurile principale: Oița Codruța și Oița Udrea. Apasă play!
![](http://dms.gsp.ro/cms_websites/cms_radiozu/library/img/2015/02/Morning_ZU_-_Miorita_DNA_1.png)
Această poezie este un pamflet și trebuie tratat ca atare.
Pe bune, ţi-a plăcut sau nu?